Aile dizisi, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini üstlendiği dizide, bu kez Aslan ve Devin’in karar anı geldi. 28. bölüm, aile için önemli bir dönemeç olacak.

Devin’in hastaneden taburcu olması, aileyi rahatlatırken, Aslan ve Devin’i yeni bir sınav beklemektedir. Devin’in geçirdiği saldırı sonrası hamilelik süreci ve doğumu, hem kendisi hem de bebeği için hayati risk taşımaktadır. Aslan, baba olmayı çok istemesine rağmen, Devin’in sağlığı için gebeliği sonlandırmaları gerektiğini düşünmektedir. Ancak Devin, bu konuda kararsızdır. İkilinin bebeğiyle ilgili alacakları karar, izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Seher’in Hayalleri ve Aslan’ın Babaanneyle İmtihanı

Seher, dünya gözüyle gerçekleştirmek istediği hayallerini bir liste haline getirir. Aslan ise babaannesinin isteklerini yerine getirmek adına Devin’le birlikte harekete geçer. İkilinin, Seher’le birlikte geçireceği bir gece, aile için önemli bir dönemeç olacaktır. Bu gece, duygusal anlar ve sürpriz gelişmelerle dolu olacak. 

Hudutsuz Sevda Asiye Neden Diziden Ayrıldı? 2024 Hudutsuz Sevda Asiye Neden Diziden Ayrıldı? 2024

Hülya’nın Kıymet Ziyareti ve Ferman’ın Tehdidi

Hülya, İlyas’ın ölümünden sonra Kıymet’in aile için bir tehdit olabileceğini düşünerek onu ziyaret eder. Ferman ise Aslan’ı öldürme planını hayata geçirmek üzere harekete geçer. Planını gerçekleştirmek adına Arnavut Babür'ü kullanmaya karar verir. Babür, marinadaki veda yemeğini basarak Aslan ve Bedri’nin başına bela olur.

Yağmur ve Bedri’den Sürpriz Açıklama: Evlilik Kararı!

Bedri ve Yağmur, sürpriz bir yemekte Nedret ve Neşe’ye evlilik kararlarını açıklarlar. Ancak Neşe, bu karara sıcak bakmaz. Yağmur’un geçmişiyle ilgili ortaya çıkan bazı bilgiler, evliliklerinin önündeki engelleri daha da karmaşık hale getirir. 

Aile İçin Unutulmaz Bir Akşam 

Tüm ailenin bir araya geldiği o akşam, hem mutlu hem de hüzünlü olayları beraberinde getirir. Yaşananlar, ailenin kaderini değiştirecek ve izleyicilere unutulmaz bir bölüm sunacak. Aile dizisi, heyecan dolu 28. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek.