Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştığı ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen "Aile" dizisi, 30 Ocak Salı günü ekrana gelecek olan final bölümüyle veda ediyor. Dizinin final sahneleri çekildi ve sette duygusal anlar yaşandı.

Ekip, final gününde bir araya gelerek paydos verdi ve birlikte şarkılar söyleyip eğlendiler. Özellikle Serenay Sarıkaya'nın kendi sesinden şarkı söylemesi ve çalınan şarkılar eşliğinde dans etmesi, sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

Aslan ve Devin’in Birlikte Son Sahnesi

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin final bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. İlk tanıtımda Aslan Soykan'ın (Kıvanç Tatlıtuğ) sözleri, izleyicileri meraklandırdı: "Hayat kazanamayacağımız tek kavgayı yine getirip önümüze koydu bizim… Bizi ölümle sınadı!" 

Survivor'da Büyük Futbolcu Heyecanı: Mesut Özil Yolda! Survivor'da Büyük Futbolcu Heyecanı: Mesut Özil Yolda!

Devin Çocuğunu mu Kaybediyor?

Nur Sürer'in canlandırdığı Hülya'nın, Rüçkan Çalışkur'un oynadığı Kıymet'e silah çekmesi ve Serenay Sarıkaya'nın Devin karakterinin doğuma alındığı sahneler, final bölümünde dikkat çekecek anlar arasında.

Dizinin senaryosunu Hakan Bonomo yazarken, Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta yönetmen koltuğunda yer aldı. Kulislerden sızan bilgilere göre, dizinin mutlu bir sonla noktalanacağı ve Devin ile Aslan'ın çocuklarına kavuşacağı bekleniyor. "Aile" dizisinin finali, izleyicilere duygusal bir veda yaşatacak.

Editör: Haber Merkezi