Büyükçekmece'de dün akşam yaşanan trajik olayda, bir adam aldığı bıçak darbesi sonucu hayatını kaybetti. Olay, saat 20.00 sıralarında Tepecik Atatürk Mahallesi Ulus Caddesi Doğan Sokak'ta meydana geldi.

İddialara göre, 50 yaşındaki Yıldıray Koç, Tepecik Barış Parkı'nda kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklandı. Aldığı bıçak darbesinin ardından metrelerce yürüyen Koç, sokakta bulunan bir araca yaslanarak bilincini kaybetti ve yere yığıldı. Olayı fark eden çevredeki vatandaşlar hemen sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Koç'un olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Yıldıray Koç'un yerde yattığı anlar, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi ve görüntülerde, çevredeki insanların yerde hareketsiz yatan Koç'a ilk yardım yapmaya çalıştıkları görülüyor.

Tokat'ta Jandarma Ekibine Patlama Saldırısı: 7 Yaralı! Saldırıyı Kimler Yaptı Tokat'ta Jandarma Ekibine Patlama Saldırısı: 7 Yaralı! Saldırıyı Kimler Yaptı

Polis, saldırganın kimliğini ve olayın nedenini belirlemek üzere geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Olayla ilgili daha fazla bilgi edinilmesi bekleniyor.