Sharon Stone'dan 32 Yıl Sonra Aynı Poz! Sharon Stone'dan 32 Yıl Sonra Aynı Poz!

Son günlerde magazin gündemini sarsan Çağla Şıkel ve avukat Nail Gönenli'nin ayrılığıyla ilgili ilk açıklama geldi. Ünlü manken, Etiler'de arkadaşlarıyla bir araya geldiği mekânda basının sorularını yanıtlarken, ayrılık haberlerini doğrulayarak, "Evet arkadaşlar, ayrıldık. Haberler doğru. Ayrılık ortak kararımızdı" dedi.

Çağla Şıkel'in Ayrılık Sonrası İlk Sözleri: 'O Benim Arkadaşım'

Ünlü manken Çağla Şıkel, bir yıldır birlikte olduğu avukat Nail Gönenli ile geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları haberlerini doğrulayarak, Bomonti'de başka bir erkek arkadaşıyla görüntülendiği anların ardındaki gerçeği açıkladı. Şıkel, "Evet arkadaşlar, görüntüdeki benim, ancak yazıldığı gibi bir durum değil. O beyefendi benim yıllardan beri dostum" şeklinde konuştu.

Çağla Şıkel, önceki gün kız arkadaşlarıyla birlikte Etiler'de bulunan bir mekânda görüntülendi. Yemek sonrası kahve içen ve 3 saat boyunca sohbet eden arkadaş grubu, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı. Şıkel, bu buluşma sırasında basının ayrılık haberlerine dair ilk kez konuştu.

Başka Bir Erkekle Görüntülenen Şıkel: ‘’Yazıldığı gibi değil’’

Manken, 1 yıldır aşk yaşadığı avukat Nail Gönenli ile geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını doğruladı. Açıklamasında, "Evet arkadaşlar ayrıldık, haberler doğru. Ortak aldığımız bir karardı" ifadelerini kullandı. Bu beklenmedik ayrılığın nasıl bir karar sürecinden geçtiği ve çiftin geleceğiyle ilgili belirsizlikleri merak konusu yarattı.

Ayrılık haberlerinin çıkmasının hemen ardından, Bomonti'de bir erkek arkadaşıyla görüntülenen Çağla Şıkel, bu durumu açıklığa kavuşturdu. Şıkel, "Görüntüdeki benim, ancak yazıldığı gibi bir durum değil. O beyefendi benim yıllardan beri dostum" diyerek, basında çıkan spekülasyonlara son verdi.

Çağla Şıkel'in Nail Gönenli ile yaşadığı ayrılığın detayları netlik kazandı. Mankenin açıklamaları, magazin dünyasında heyecan yaratan bu olayın perde arkasına ışık tutarken, gelecekteki gelişmeler merakla bekleniyor.

Editör: Haber Merkezi