Sosyal medyanın hızla yaygınlaşması, çiftlerin cinsellik ve ilişki dinamikleri konusunda yeni arayışlara yönelmelerine neden oluyor. Kullanıcıların farklı deneyimleri paylaşma ve bilgi alışverişi yapma imkanı sunan sosyal medya platformları, çiftlerin ilişkilerini zenginleştirmek ve cinsel tatminlerini artırmak amacıyla fantezi dünyalarını genişletmelerine olanak tanıyor.

Sosyal medya, çiftlerin farklı cinsel içeriklere ve fantezilere yönelik ilgi duymalarını sağlayarak, ilişkilerinde yeni deneyimlere kapı aralıyor. Instagram, Twitter ve TikTok gibi platformlarda paylaşılan kullanıcı deneyimleri, çiftlere ilham kaynağı oluyor ve kendilerini daha fazla keşfetmeye teşvik ediyor. OnlyFans'ın yaygın kullanımı, özellikle çiftler arasındaki cinsel fantezi arayışlarını çeşitlendirmeye ve genişletmeye yönelik bir trendi tetikliyor.

Elektrik Direğine Çıkan Zihinsel Engelli Seçkin Şahin Akıma Kapılarak Hayatını Kaybetti Elektrik Direğine Çıkan Zihinsel Engelli Seçkin Şahin Akıma Kapılarak Hayatını Kaybetti

Ancak sosyal medyanın ilişki dinamiklerini olumsuz etkileme potansiyeli de bulunuyor. Bazı çiftler, sürekli maruz kaldıkları cinsel içeriklerin ilişkilerine olumsuz etki ettiğini düşünüyor ve bu konuda endişe duyabiliyor. Fantezi sonrası yaşanan olaylar ise hayretler içinde bırakmaya devam ediyor. Gerçekleşen ölümlerin fantezi kaynaklı olması yeni bir cinayet sebebinin ortaya çıktığını düşündürdü.

Hamile Kadını Fantezi Yaparken Öldürdü!

Birliktelik yaşamak isteyen karı kocanın fantezisi cinayetle bitti. 5 aylık hamile karısını boğarak öldürdükten sonra dışarı çıkıp saatlerce dolaştı. Sağlık ekiplerinin eve gelmesinden sonra gözaltına alınan koca polislere ‘’Fantezi yapıyordum.’’ açıklaması yaptı. Zalim kocanın eski eşi ise ‘’Hamile olduğumda benim çocuklarımı düşürmek isterdi.’’ dedi. Yaygın sosyal medya kullanımının eşler arasındaki fanteziye olan etkisi gözler önüne serildi. 

Son zamanlarda müstehcen içeriklerle ilgili artan vakaların sonucu bu şekilde ölümlerle ve aile faciaları ile bitmeye başlamıştı. Sosyal içeriklerin kullanımının kısıtlanması bu fantezi sonuçlu cinayetlerin önünü kesebilecek mi diye merak ediliyor.

Karısını boğarak öldüren Y.A.M.A.(41) suçu tasarlayarak mı istedi, yoksa eşinin hamileliğini mi istemiyordu henüz bilinmiyor. Fantezi yaparken can alan cani kocanın tutukluluğu devam ediyor.

Editör: Haber Merkezi