Delil Aysal İnstagram hesabına giriş yaparak onun paylaştığı videoları izlemek ve nasıl birisi olduğunu görmek isteyenler en popüler sosyal medya uygulamasındaki hesapları araştırmaya başladılar. Kış günü akşam sokakta üşümesin diye taksisine aldığı bir gencin kahbece sırtından vurmasıyla vefat eden bir taksici haberlerini duymuşsunuzdur. İşte Delil Aysal isimli şahıs taksiciyi sırtından silahla defalarca vuran ve yetmemiş gibi taksici can çekişirken yanağına vurarak herkese güvenme diyen şahısın ta kendisidir. İnsanlar bu katilin nasıl bir insan olduğunu daha da yakından görmek ve anlamak adına sosyal medya hesaplarını araştırıyorlar. 

Trendyol 2 Ay Sonra Öde Nasıl Yapılır? 2024 Trendyol 2 Ay Sonra Öde Nasıl Yapılır? 2024

Delil Aysal İnstagram Hesabı ve Paylaşımları!

Delil Aysal İnstagram Hesabı 3

Olaya göre, İzmir'de taksi şoförlüğü yapan Oğuz Erge, bir gece taksiye binen Delil Aysal tarafından silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir. Saldırı, taksi kamerası tarafından kaydedilmiş ve görüntülerde Delil Aysal'ın saldırıyı gerçekleştirdiği, ardından taksici Erge'nin yaralandığı ve sonrasında Delil Aysal'ın araçta arama yaparak kaçtığı görülmektedir.

Polis ekipleri, olayın aydınlatılması için taksideki araç kamerası ve bölgedeki güvenlik kameralarının görüntülerini incelemiştir. Toplamda 110 saatlik görüntü üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda, şüphelinin Delil Aysal olduğu tespit edilmiş ve Delil Aysal, suç aleti olan silahla birlikte evinde yakalanmış ve gözaltına alınmıştır. Emniyetteki işlemlerinin ardından Delil Aysal, adliyeye sevk edilmiş ve tutuklanmıştır.

İnstagram hesabını bulmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. İnstagram uygulamasını veya web sitesini açın: İnstagram'a erişim sağlamak için akıllı telefonunuzdan İnstagram uygulamasını indirebilir veya bir web tarayıcısı üzerinden "instagram com" adresine girebilirsiniz.

  2. Arama çubuğunu kullanın: İnstagram'a giriş yaptıktan sonra, uygulamanın veya web sitesinin üst kısmında bir arama çubuğu bulunur. Bu çubuğa aramak istediğiniz kişinin adını veya kullanıcı adını yazabilirsiniz.

  3. Sonuçları gözden geçirin: Arama sonuçları sayfası, arama çubuğuna girdiğiniz kullanıcı adı veya isme en yakın sonuçları gösterecektir. Aradığınız kişinin İnstagram hesabını bulmak için sonuçları gözden geçirebilirsiniz.

  4. Profili kontrol edin: Arama sonuçlarından doğru kişiyi bulduğunuzda, kullanıcının profilini tıklayarak hesabına erişebilirsiniz. Profil sayfasında kullanıcının paylaşımlarını, takipçi sayısını, takip ettiği kişileri ve diğer bilgileri görebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek, aradığınız kişinin İnstagram hesabını bulmanız mümkün olacaktır. Ancak, unutmayın ki bazı insanlar hesaplarını gizleyebilir veya özel hesap kullanabilir, bu durumda doğrudan erişim sağlamak mümkün olmayabilir.

Bu tür olaylar, toplumda büyük bir infial yaratır ve insanlar olayı daha yakından anlamak ve katilin nasıl bir insan olduğunu anlamak için sosyal medya hesaplarını araştırabilirler. Ancak, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımların gerçekliği ve bir kişinin karakterini tam olarak yansıtıp yansıtmadığı konularında dikkatli olunmalıdır

Editör: Şah Medya