İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek Un ve Unlu Mad. Gıda San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde çeşitli branşlarda yeni personel alımı için başvuruları açıkladı. İBB'nin kariyer internet sitesinden yapılabilecek başvurular, 5 Mart tarihine kadar devam edecek. İşte detaylar:

Yeni Personel Alımı Branşları ve Kontenjanları

İstanbul Halk Ekmek için açılan pozisyonlarda toplam 15 farklı branşta personel alımı gerçekleştirilecek. Bu pozisyonlar arasında İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı, Gıda Mühendisi, Elektrik / Elektronik Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Makine Mühendisi, Pazarlama Uzmanı ve daha birçok alan yer alıyor. 

Başvuru Nitelikleri ve Şartlar

Her bir pozisyon için belirlenen nitelikler ve şartlar doğrultusunda başvuruların yapılması gerekmektedir. Örneğin, İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı pozisyonu için Endüstri Mühendisliği, İnsan Kaynakları, İşletme veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Benzer şekilde diğer pozisyonlar için de farklı nitelikler belirlenmiştir. 

Başvuru Süreci

Başvurular, İBB'nin kariyer internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci, 5 Mart tarihine kadar devam edecek olup, adayların başvuru yaparken ilan referansını belirtmeleri gerekmektedir.

Kamuda 65.221 Kişiye Büyük İş İstihdamı: Başvuru Şartları ve Branşlar Açıklandı! Kamuda 65.221 Kişiye Büyük İş İstihdamı: Başvuru Şartları ve Branşlar Açıklandı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek İşletmesi, çeşitli branşlarda 15 yeni personel alımı için başvuruları almaya başladı. Adaylar, belirlenen nitelikler doğrultusunda online başvurularını 5 Mart'a kadar gerçekleştirebilirler. Bu iş fırsatından yararlanmak isteyen adaylar için detaylı bilgiler ve başvuru şartları ilgili internet sitesinde yer almaktadır.

Editör: Haber Merkezi