Piyasadaki en büyük 10. para birimi olan Cardano, sürekli düşüşleriyle yatırımcıların beklentilerini karşılayamadı. Şu anda piyasadaki düşüş trendini takip eden ayların en düşük seviyelerinde. Ancak bir kripto analisti olan Fiery Trading, Cardano fiyatının 40 dolara yükseleceği bir yol haritası öngördüğünden bu durum değişmek üzere olabilir.

Lastik Borsası Güvenilir Mi? Hakkında Merak Edilen Detaylar Lastik Borsası Güvenilir Mi? Hakkında Merak Edilen Detaylar

Fiery, Cardano Fiyatının 40 Dolara Yükseleceğini Tahmin Ediyor

Fiery Trading yakın zamanda Cardano'nun fiyatının 40 dolara kadar çıkma olasılığı hakkındaki bulgularını yayınladı. Bulgularına göre Cardano aynı kanalda hareket etmeye devam ederse 40 dolar hedefine ulaşabilir ancak bir engel var: kripto piyasası ayılarla olan savaşını kaybediyor. Ancak ADA, boğa piyasası başladığında böylesine büyük bir hedefe ulaşılabilir. Ayrıca değerin gerçekten düşük olması nedeniyle mevcut anın gelecekteki en iyi kazanımlar için en iyi giriş olduğunu da araştırmada yayınlandı.

Şaşırtıcı Fırsatlar! Bedava Kripto Para Kazanmanın Yolları (2)

Fiyat Tahmini Gerçekleşirse Ne Olacak?

Cardano şu an tam bir çöküş içinde ve 40 dolara yükseliş beklemek bu kripto para birimini şüphesiz bundan çok daha iyi bir konuma itecek. Şu an ADA'nın tplam arzı 36.994.116.265 olup toplam arzın %79'u dolaşımda. 35.747.821.221 seviyesinde bulunan dolaşımdaki arz ile Cardano'nun piyasa değeri 13.520.951.980 $ seviyesinde. ADA fiyatı şu anki 0,3783 dolar yerine 40 dolara dönerse, piyasa değeri 1,42 trilyon dolar olur ve bu da BTC gibi piyasada ikinci bir yıldız doğması demektir.

Analistler Gelecekteki Cardano Fiyatı Konusunda Bölündü

Bir diğer kripto analisti Swallow Premium ise Fiery'den farklı bir tahminde bulunuyor. Analizine göre Cardano, 0,40 dolarlık likidite bölgesini kırdı ve önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde 0,24 dolara düşme riski yüksek.

Başka bir Crypto analisti Sebastian, Cardano fiyatının zaten dibe vurmuş olması nedeniyle artık artacağını tahmin etti. Tahminine göre hem Cardano hem de genel piyasa için toparlanma olasılığı yüksek. Buna dayanarak, piyasa daha yüksek diplere ve daha yüksek zirvelere doğru hareket edecek.

Analistler ileriye dönük baksa da mevcut durum halen düşüşe işaret ediyor. Ek olarak Göreceli Güç Endeksi (RSI) 34.757 seviyesinde bulunuyor ve bu da satıcıların hakimiyetini gösteriyor. Bununla birlikte Cardano fiyatı, piyasanın toparlanmasıyla birlikte trendler tersine dönene kadar düşmeye devam edebilir.

Editör: Şahsüver ÇITIR