Sosyal medya fenomeni Mika Can Raun, Tayland'da geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatının ardından estetik operasyonları ve yeni erkek arkadaşıyla gündeme gelmişti. Son paylaşımıyla bir kez daha dikkat çeken Raun, takipçilerine "ritüel" adını verdiği ilginç bir video sundu.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Aşkında İhanet İddiası Ortaya Çıktı! Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Aşkında İhanet İddiası Ortaya Çıktı!

Mika, yaptığı estetik operasyonlar sonrasında aldığı yeni görüntüsüyle adından söz ettikten sonra Tayland'da cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmişti. Tüm bu süreç boyunca sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde kalmayı başaran Raun, şimdi de takipçilerini şaşırtan bir ritüel videosuyla karşımıza çıktı. 

Erkek Arkadaşını Kendine Tükürerek Bağlıyor

Yaptığı estetik operasyonların detaylarını paylaşan Mika, bu kez "erkek arkadaşıyla bağını güçlendirmek" amacıyla bir ritüeli takipçileriyle paylaştı. Videoya göre, Mika ve erkek arkadaşı karşılıklı birer bardak su alıp içlerine tükürüyor, ardından birbirlerinin tükürüklerini içiyorlar.

Bu ilginç ritüeli "İkinizde yapmalısınız. Karşılıklı birer bardak su alıp içine tükürüyorsunuz. Sonra onun tükürdüğünü siz, sizin tükürdüğünüzü de o içiyor" şeklinde açıklayan Mika, takipçilerinden gelen şaşkın sorulara bu ritüeli cevap olarak sundu. 

Sosyal Medyayı Ayağa Kaldıran Video ile Mika’ya Tepkiler Büyüyor

Mika Can Raun'un bu ilginç sosyal medya paylaşımı, hem destekleyen hem de eleştiren takipçiler arasında farklı yorumlara neden oldu. Fenomen, estetik ve cinsiyet değiştirme süreciyle adından söz ettirmeye devam ederken, sosyal medya platformlarında da gündem olmaya devam ediyor.