Seçil Erzan'a 600 Bin Dolar Veren Zabıta Hüseyin Eligül Kim? Seçil Erzan'a 600 Bin Dolar Veren Zabıta Hüseyin Eligül Kim?

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı, mayıs ayında Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile ikinci kez nikah masasına oturdu. Ancak Eylül ayında Beykoz Adliyesi'nde görülen ilk duruşmada boşandı.Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi Aşk mı Yaşıyor (1)

Yeni Evlilik ve Sosyal Medya Dedikoduları

Mayıs 2023'te düzenlenen özel bir törenle ikinci kez evlenen Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, Fas'ta romantik bir nikah töreniyle birbirlerine "evet" dedi.Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi Aşk mı Yaşıyor (3) Ancak Subaşı'nın sosyal medya paylaşımlarında parmaklarında yüzük olmaması, dedikodular arasında dedikodulara neden oldu. Melisa isimli 10 yaşındaki kızının babası olan Subaşı, önceki evliliğinden Acun Ilıcalı ile 2018'de kayıtlıydı. Subaşı ve Alsaloussi, 29 Eylül'de tek celsede boşandı.Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi Aşk mı Yaşıyor (5)

Yeni Aşk ve Ortaya Çıkan Görüntüler

Şu günlerde gündemde olan Şeyma Subaşı, yeni bir aşkla magazin basınının ilgi odağı oldu. Posta gazetesi yazarı Bekir Saçar'ın kaleme aldığı yazıya göre, Subaşı ve İzzet Antebi, Etiler'de Yılmaz Efe ile Gökhan Uyanık'ın açtığı Kütüphane adlı gece kulübünde görüntülendi. Ancak mekanın fotoğraf çekimlerinin yasak olmasına rağmen ikili, kimselere götürülmeden samimi anlar yaşandı.Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi Aşk mı Yaşıyor (4)

Gözlerden Uzak Bir Aşk Hikayesi

Göz önünde bulunmak için seçilen mekanda Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi'nin samimi görüşmelerine dikkat çekildi. Fotoğrafın çekilip çekilmeyeceği konusunda emin olan ikili, özgürce yürüyüp koklaştı.Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi Aşk mı Yaşıyor (6) Saçar'a göre, bu aşkın yakında el ele görülebileceği belirtiliyor. İzzet Antebi, daha önce oyuncu sevgilisi Tuvana Türkay ile geçen yaz bölümleri ve ardından Aslı Turanlı ile kısa süren bir ilişki yaşadı.