Survivor All-Star 2024 yarışmasında beklenen heyecan başlarken, ünlü oyuncu Nihat Altınkaya'nın acı kaderi yarışmanın henüz başında ortaya çıktı. 3 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde parkura çıkan Nihat Altınkaya, sakatlığı nedeniyle bir kez daha yarışmaya devam edemedi. Survivor Nihat Altınkaya'nın dramı, izleyicileri derinden üzdü. 

Eski Survivor Yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı Hapishaneden Yardım İstedi! Eski Survivor Yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı Hapishaneden Yardım İstedi!

Nihat Altınkaya Survivor’a Veda mı Edecek?

Survivor All-Star 2024'ün başlamasıyla birlikte, mavi ve kırmızı takım yarışmacıları mücadeleye hız verdi. Ancak, Nihat Altınkaya'nın adının yazdığı kadroda beklenmedik bir gelişme yaşandı. İlk bölümden itibaren ekranda olmayan Nihat Altınkaya, 3 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde parkura çıktı. Ancak, gelir gelmez bir sakatlık yaşayan Nihat Altınkaya, Survivor izleyicilerini bir kez daha üzdü.

Uzun zamandır sakatlığı devam eden ve Ekim ayında spor salonunda yaşadığı sakatlık nedeniyle gecikmeli olarak yarışmaya katılan Nihat Altınkaya, bugünkü yarışta bir kez daha ağrılı bir sakatlık yaşadı. Aşil tendonu yine sakatlanan Nihat Altınkaya, hastaneye kaldırıldı. Mavi takımda yarışan Survivor Nihat'ın, yarışa devam edip edemeyeceği ise merak konusu haline geldi. 

Peş Peşe Gelen Sakatlıklar Hayranlarını Endişelendirdi

Nihat Altınkaya'nın sakatlık hikayesi, izleyicileri duygusal bir duruma sürükledi. 28 Eylül 1979 tarihinde Karabük'te doğan ve voleybol kariyerine başlayan Altınkaya, yaşadığı sakatlık nedeniyle voleybolu bıraktıktan sonra güvenlik görevlisi olarak çalıştı. İstanbul macerasına başlayan Altınkaya, boks eğitimi aldıktan sonra modellik ve oyunculuk kariyerine adım attı. 2010 yılında İrem Altınkaya ile evlenen ünlü oyuncunun, iki kız çocuğu bulunmaktadır.

Nihat Altınkaya'nın oyunculuk kariyeri, birçok başarılı projede yer almasıyla dikkat çekiyor. "Kuruluş Osman", "Teşkilat", "Söz", "Kara Para Aşk" gibi önemli dizilerde rol alan Altınkaya, 2023 yapımı "Al Sancak" dizisiyle ekranlara dönüş yapmıştır.

Survivor All-Star 2024'ün başlamadan sona eren bir hikayesi olan Nihat Altınkaya'nın acı kaderi, izleyicileri derinden etkiledi. Yarışmacının sakatlık süreci ve mücadelesi, Survivor tarihine unutulmaz bir iz bırakacak gibi görünüyor.

Editör: Haber Merkezi