Boks ve Kickboks alanlarında kazandığı üç Türkiye Şampiyonluğu ile dikkatleri üzerine çeken milli sporcu Sabriye Şengül, Survivor yarışmasına katılmasıyla adını geniş kitlelere duyurmuştu. Ancak son zamanlarda yaptığı estetik operasyonlar ve değişen fiziksel görünümüyle adeta tanınmaz hale geldi.

Survivor sonrası gerçekleştirdiği inanılmaz değişimle dikkatleri üzerine çeken Sabriye Şengül, annesinin bile tanıyamayacağı bir estetik dönüşüm geçirmiş durumda. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı iddialı pozlar ve kaslı vücuduyla büyük beğeni toplayan Şengül, takipçilerini şaşırtmayı sürdürüyor. 

Melisa Aslı Pamuk İnstagram Hesabı Nedir? 2024 Melisa Aslı Pamuk İnstagram Hesabı Nedir? 2024

Survivor Sabriye Değil, Jennifer Lopez

Survivor sonrası hayatında yeni bir sayfa açan Sabriye Şengül, estetik operasyonlarının etkisiyle adeta mankenleri aratmıyor. Jennifer Lopez'e benzetilen son haliyle dikkat çeken Şengül, sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. İddialı pozları ve değişimi, hayranlarını adeta büyüleyerek, "Estetik sen nelere kadirsin" dedirtiyor.

Sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren milli sporcu, özellikle yaz aylarında bikinili pozları ile büyük beğeni kazanmıştı. Sabriye Şengül'ün estetik operasyon sonrası aldığı muazzam form, spor dünyasında olduğu kadar sosyal medyada da geniş bir takipçi kitlesi elde etmesine katkı sağlıyor.

Değişen imajı ve cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Survivor Sabriye Şengül, eski halinden eser bırakmazken, takipçilerini şaşırtmayı sürdürüyor. Sosyal medya fenomeni haline gelen Şengül'ün, estetik operasyonlar sonrası yaşadığı dönüşüm, gençler arasında da estetik trendlerine ilgiyi artırmış gibi görünüyor.