Survivor'ın sevilen yarışmacılarından Damla Can'ın geçmişte karıştığı bir tuvalet skandalı ortaya çıktı. Damla Can, yıllar önce bir gece kulübünde tuvalet sırasında yaşanan olayda bir kadını tekme tokat dövdüğünü itiraf etti. Bu şok edici olay, BiPlayTV'nin 'Sorgu Odası' programında Ertem Şener'in sunumuyla gündeme geldi.

Survivor’daki Şiddetin Üstü Neden Örtüldü?

Damla Can, normalde sakin ve oyunlara odaklanan bir yarışmacı olarak tanınsa da, geçmişteki bu olayla ilgili açıklamalarda bulundu. Çeşme'deki bir gece kulübünde tuvalet sırasında yaşanan olayı anlatan Can, kendisine kötü davranıldığını savundu. "Ben haklıydım. Tuvalet sırasındaydım. Sonra beni ittirdi önüme geçti. Ben ‘Herkes burada sıra bekliyor. İstersen sen de sıraya geç’ dedim. Sonra kötü cümleler sarf etmeye başladı. Bir daha aynısını yaptı. Benim damarıma basınca da ben de bazen kendim olamıyorum" şeklinde konuştu. 

Yassı Çemen Savaşı Kimler Arasında Oldu? 100 Aldıracak Cevap! Yassı Çemen Savaşı Kimler Arasında Oldu? 100 Aldıracak Cevap!

Survivor’un Geleceği Tehlikeye Girebilir

Damla Can'ın bu itirafları, izleyiciler arasında şaşkınlık yarattı. Survivor'daki imajının aksine, geçmişteki bu şiddet olayı, yarışmacının farklı bir yönünü ortaya çıkardı. Olayın ortaya çıkmasıyla birlikte Damla Can, sosyal medyada ve televizyon platformlarında tartışma konusu haline geldi. 

All Star'da da dikkat çeken başarılı yarışmacının bu geçmiş olayı, Survivor hayranları arasında birçok spekülasyona neden oldu. Damla Can'ın bu tür bir olaya karıştığını bilmeyen izleyiciler, yarışmacının geçmişini sorgulamaya başladı. Survivor tarihinde unutulmaz anılar biriktiren Damla Can'ın bu olayı, onun kameralar önündeki imajını sarsacak gibi görünüyor.