Galatasaray'ın golcü futbolcusu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, sosyal medyanın ve basının ilgi odağı haline geldi. Sakatlık nedeniyle Arjantin'e giden Icardi'nin tatil anıları, özellikle Wanda Nara'nın çiftin ilk gecelerine dair yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündemde.

Tatil pozlarıyla Arjantin'in güzelliklerini paylaşan çift, özel hayatlarına dair detayları da kamuoyuyla paylaşmaktan çekinmiyor. Wanda Nara, çiftin arkadaşlık dönemini anlatarak, "Birbirimizle sürekli telefonda konuşurduk, onu kızlarla tanıştırırdım, biriyle birlikte olduğunda bana söylerdi" dedi. Bu dönemde Icardi'nin iki telefon taşıdığını ve kadınları kategorilere ayırdığını da ifade etti. 

Sezen Aksu, İnci Taneleri’nin Pavyon Akımına Katıldı! Sezen Aksu, İnci Taneleri’nin Pavyon Akımına Katıldı!

Çiftin İlk Gecesi ve Şaşırtıcı İtirafları

Bir tekne buluşmasında ilginç bir anıyı paylaşan Nara, Icardi'nin iş ve kadınlar için olan telefonunu denize attığını itiraf etti. Ardından uzun saatler boyunca kaybolan telefonu aradıklarını belirtti.

Ancak en dikkat çekici açıklama, çiftin ilk gecelerine dairdi. Nara, "Benden önce o yataktan 200 kadın geçmiş olmalı ama benden sonra tamamen yok oldu. Artık yatağa ihtiyacı kalmamıştı. Ertesi gün vücudumda hissettiğim acıyı hatırlıyorum çünkü her şeyi vermeye alışık değildim, her dört saatte bir Ibuprofen aldım" diyerek şaşırtıcı bir detayı paylaştı.

Galatasaraylı futbolcu Icardi'nin sakatlık nedeniyle yeşil sahalardan uzak kalması, çiftin Arjantin tatiline odaklanmalarına neden olmuştu. Bu süreçte yaşananlar, Wanda Nara'nın çarpıcı itiraflarıyla birlikte futbol dünyasında da geniş yankı uyandırdı.