Batman'da trajik bir olay yaşandı. 23 yaşındaki Büşra Ceren İmir, balkonda uyuduğu sırada aniden bastıran sağanak yağışın getirdiği gök gürültüsü ve şimşeklerden korkarak fenalaştı. Genç kadın, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Olay, sabah saatlerinde Belde Mahallesi'nde meydana geldi. Büşra Ceren İmir, evinin balkonunda uyurken etkili olan sağanak sırasında gök gürültüsü ve şimşeklerden korkarak aniden uyandı. Korkuyla fenalaşan Büşra'nın durumunu fark eden yakınları, hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, Büşra'ya kalp masajı yaparak müdahale etmeye çalıştı. Ancak tüm çabalara rağmen genç kadın kurtarılamadı.

Gök Gürültüsü Ve Şimşek Korkusu Kalp Krizi Getirdi1

En Çok Kazandıran Kriptolar Hangisi Oldu! Son Durum… En Çok Kazandıran Kriptolar Hangisi Oldu! Son Durum…

Genç Kadının Geleceğe Dair Umutları Vardı

Büşra Ceren İmir, 10 gün önce Yalova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olmuştu. Eğitim hayatını başarıyla tamamlayan Büşra'nın ani ölümü, ailesi, arkadaşları ve üniversite camiasında büyük üzüntü yarattı. Geleceğe dair umutları ve hayalleri olan genç kadının, hayatının baharında böyle trajik bir şekilde aramızdan ayrılması, herkes için derin bir şok oldu.

Yalova Üniversitesi Rektörü’nden Başsağlığı Mesajı

Büşra Ceren İmir'in ani vefatı, mezun olduğu Yalova Üniversitesi'nde de derin bir üzüntüyle karşılandı. Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, okulun sosyal medya hesabı üzerinden bir başsağlığı mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nün ilk mezunlarından Büşra Ceren İmir’in ani vefat haberini almış bulunmaktayız. Kendisini kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Büşra Ceren İmir'in ani ölümü, sadece ailesi ve arkadaşları için değil, aynı zamanda mezun olduğu üniversite ve yaşadığı şehirde de derin bir üzüntü yarattı. Genç yaşında, henüz hayatının başında olan Büşra'nın böyle trajik bir şekilde aramızdan ayrılması, herkes için büyük bir kayıp oldu.

Editör: Genel Haber