Aydın'ın Efeler ilçesi Doğanköy Mahallesi'nde talihsiz bir olay yaşandı. 43 yaşındaki Erdal Karakaş, sevgilisi E.A. ile birlikte evlerinin balkonunda içki içerken dengesini kaybederek 2 metre yükseklikten düşmesi sonucu ağır yaralandı. Karakaş, kaldırıldığı Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi'nde 5 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. E.A. ise yapılan tedavinin ardından hastaneden taburcu edildi.

İçki Masası Sonu Oldu!

Olay, 1 Temmuz günü gece yarısı 01.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Erdal Karakaş ve sevgilisi E.A., akşam saatlerinde başladıkları içki içme seansını evlerinin balkonunda sürdürdüler. Gecenin ilerleyen saatlerinde, alkolün de etkisiyle dengelerini kaybeden çift, balkondan düşerek yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

Alaçatı'da Kaybolan Veli Eren'den Bir Yıldır İz Yok! Alaçatı'da Kaybolan Veli Eren'den Bir Yıldır İz Yok!

İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan Erdal Karakaş ve E.A., hızla Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi'ne kaldırıldı. Erdal Karakaş'ın durumu, hastaneye ulaştığında oldukça kritikti. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Karakaş, doktorların tüm çabalarına rağmen hayatını kaybetti. E.A. ise yapılan müdahalelerin ardından sağlık durumunun stabil olduğu değerlendirilerek taburcu edildi.

Olayın ardından jandarma ekipleri tarafından geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, olayın nasıl meydana geldiği, düşüşe neden olan unsurlar ve çiftin alkol alırken güvenlik önlemleri alıp almadıkları detaylı bir şekilde inceleniyor. Erdal Karakaş ve E.A.'nın düştüğü balkon, teknik ekipler tarafından muayene edilerek, herhangi bir güvenlik zaafı olup olmadığı değerlendirilecek.

Editör: Şahsüver ÇITIR