Artık beklenen an geldi! Apple, vergisiz İphone satışlarına başlıyor. Bu kampanya ile birlikte birbirinden popüler iPhone modellerine %55'e varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, birbirinden popüler iPhone modellerinde önemli fiyat indirimleri sunulacak. Bu indirimlerle birlikte, daha fazla kişiye ulaşmak ve Apple deneyimini daha erişilebilir hale getirmek hedefleniyor. İndirimli fiyatlar ve satış noktalarıyla ilgili detaylar ise merakla bekleniyor. Apple severler, bu fırsatı kaçırmamak için gözlerini kampanya detaylarına çevirmiş durumda.

Öğrencilere Özel İndirim

Cumhurbaşkanlığı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedeflediği müjdeli haber sonrasında, öğrenciler için özel bir kampanya hazırlandı. İlk defa telefon sahibi olacak öğrenciler için vergisiz bedelleri iPhone modelleri verilecektir.

Teknoloji devi Apple, iPhone modellerinde gerçekleştirdiği büyük indirim kampanyasıyla gündemde. Bu müjdeli haber, hem Apple tutkunları hem de teknoloji meraklıları için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Telefon dünyasının gözde markası olan iPhone'un indirimli fiyatları ve satış noktaları merak ediliyor.

Star Wars: Outlaws Oynanış Videosu Yayınlandı! Star Wars: Outlaws Oynanış Videosu Yayınlandı!

İndirimli Fiyat Listesi

Vergisiz fiyatlar açıklandıktan sonra, birçok kişi için büyük bir fırsat ortaya çıktı. Üniversite alanları ve teknoloji tutkunları, iPhone SE'den iPhone 14 Pro Max'e kadar geniş bir yelpazede indirimli cihazlara sahip olabilecekler.

Vergisiz fiyatlar listesi:

  • iPhone SE 64 GB sadece 13.951 TL
  • iPhone 12 128 GB sadece 21.667 TL
  • iPhone 13 mini 256 GB sadece 25.540 TL
  • iPhone 14 Pro Max 1 Terebayt ise sadece 48.529 TL gibi cazip satışa sunuluyor.

İndirimli İphone Bayileri

Apple'ın indirimli fiyat kampanyası kapsamında, resmi Apple Store'lar ve yetkili satıcılar indirimli iPhone modellerini sunacak. Bu güvence altına alınma, uygun fiyatlar en yeni iPhone'lara sahip olun!

Kampanya Detayları

Apple'ın büyük indirim kampanyasından yararlanmak için en yakın Apple Store'a veya yetkili satıcı noktalarına başvurabilirsiniz. Hem öğrenciler hem de teknoloji tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat, şimdi harekete geçme zamanı!

Editör: Haber Merkezi