Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde, boşanma aşamasındaki İ.Z. (45) ve Ukrayna asıllı eşi N.Z. (33) arasında yaşanan tartışma, trajik bir şekilde sonlandı. Limonluk Mahallesi'ndeki 13 katlı lüks bir rezidansın 3. katında meydana gelen olayda, çift henüz bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı. Tartışma sırasında İ.Z., belindeki tabancayı çıkararak art arda tetiğe bastı ve N.Z.'yi vurdu. Eşini öldürdükten sonra, aynı tabancayı kendi başına dayayıp ateşleyerek intihar etti.

Olay, akşam saatlerinde, merkez Yenişehir ilçesine Limonluk Mahallesi'ndeki 13 katlı lüks rezidansın 3'üncü katında meydana geldi. Boşanma aşamasında oldukları iddia edilen İ.Z. ve N.Z., henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine belindeki tabancayı çıkaran İ.Z., art arda tetiğe bastı. N.Z. vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla kanlar içerisinde yere yığıldı. İ.Z., daha sonra başına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar etti.

Şırnak'ta Vahşet! 3 Çocuk Annesi Zeliha Kaptıkaçtı Neden Öldürüldü? Şırnak'ta Vahşet! 3 Çocuk Annesi Zeliha Kaptıkaçtı Neden Öldürüldü?

Silah seslerini duyan komşuların ihbarıyla adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Eve gelen sağlık ekibi, yerde kanlar içinde yatan İ.Z. ve N.Z.'nin hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ve savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından çiftin cenazeleri otopsi için Mersin Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı. İ.Z. ve N.Z. çiftinin bir çocuğu olduğu öğrenildi.