Ünlü Türk şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde bir güzellik merkezinde kameralara yakalandı. Normalde şarkıları ve canlı yayınlarıyla gündemde olan Ortaç, bu kez bakım yaptırdığını açıkladı.

Serdar Ortaç, röportajında MS hastalığına karşı verdiği zorlu mücadeleyi açıkladı. Hastalığın ciddiyetini vurgulayan şarkıcı, daha önce geçirdiği üç atak sonrasında bir atak daha yaşaması durumunda bacağını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu belirtti.

Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç MS Hastalığıyla Mücadele Ediyor

Uzun yıllardır MS hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç, günlük hayatta karşılaştığı zorluklardan da bahsetti. Ayakkabı çıkarma gibi basit aktivitelerde bile zorlanan şarkıcı, hastalığın tedavisi olmadığını ve durumunun tehlikeli bir noktada olduğunu ifade etti.

Serdar Ortaç, sadece fiziksel değil, aynı zamanda psikolojik olarak da zor bir dönemden geçtiğini belirtti. Kendini ihmal ettiğini ifade eden şarkıcı, depresyonla başa çıkamadığını ve bu nedenle kişisel bakımına gereken özeni gösteremediğini dile getirdi.

Güzellik Merkezinde Kendisini Toparlamak İstemiş

Şarkıcı, röportajında erkeklerin de kişisel bakımlarına dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı. "Hastalandıktan sonra da hepten saldım gitti" diyen Ortaç, mesleği gereği iyi görünmek istediğini ancak bakım yapmanın kendisi için bir eziyet olduğunu ifade etti.

Hazal Çağlar’dan Marmaris’te Güzellik Şovu! Hazal Çağlar’dan Marmaris’te Güzellik Şovu!

Serdar Ortaç, röportajının sonunda umut dolu bir şekilde, "Bakalım, inşallah bir şey olmaz" diyerek hastalığıyla baş etme konusundaki kararlılığını gösterdi. Sevenleri ise ünlü şarkıcının sağlığı için geçmiş olsun dileklerini iletiyor.

Editör: Haber Merkezi