Soluksuz izlenen Survivor All-Star'da merakla beklenen oldu. Adadan kim gidecek? 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. İlk eleme adayı Özgür Tetik olurken, ikinci eleme adayı ise Damla Can oldu. Heyecanla beklenen 3. ve 4. eleme adayları da belirlendi. İşte Survivor All-Star'dan detaylar...

Damla Can'dan Sert Çıkış: "Onlar Kesin Nefise'yi Yazacaklar"

"Doğası gereği en yakın arkadaşını yazmak zorunda olduğun anlar da olacak. Söylemek istemediğin zaman da olacak ama o kişiyi söylemek zorunda kalacaksın. Çok zor bir pota olacak benim için. Karşı takıma baktığımız zaman biz oyunu kazandığımızda Yunus Emre, Atakan ve Hilmi Cem üçlüsü var. Onlar kesin ve kesin Nefise'yi yazacaklar. Yunus Emre'nin ismi kesinlikle çıkmayacak."

Survivor All Star'da 3 Ve 4. Eleme Adayları

"Mavi Takıma Teşekkür Ediyorum Adaletli Davrandıkları İçin"

"Damla'nın çıkmasını beklemiyorduk ama gerçekten Mavi Takım'ın ne kadar adaletli olduğunu görmüş olduk. Performansa göre yazdıklarını düşünüyorum. O yüzden Damla'nın çıkması şaşırttı ama aynı zamanda şaşırtmadı da diyebiliriz. Gerçekten hepsini kutluyorum ve tebrik ediyorum adaletli davrandıkları için."

"Yunus Emre'nin de Potaya Girmesi İçin Bekleyeceğiz"

Ogeday, 3. eleme adayı için yaptığı konuşmada, "Kritik bir dokunulmazlık oyunu. Ben, Batuhan ve Yunus Emre aynı puanla, sayılara sahibiz. Önceliğimiz kazanmak tabii ki de. Takım olarak kazanmak ondan sonra oyun içinde de kendi sayılarımızı alarak karşı taraftan Yunus Emre'nin de potaya girmesi için bekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

"Kendimizi Batırdık"

Batuhan, "Ne diyebilirim ki, kendimizi batırdık buraya sonuçta ve buradan kurtulmak da bizim elimizde şu anda. Ogeday'ın söylediklerine katılıyorum. Önce takımın galibiyeti önemli ondan sonra bireysel olarak kendimizi düşünmek zorundayız. Zaten bireysel olarak düşündüğümüz şey, takıma zaten faydalı. Çıkıp, en iyisini yaparak sayımızı almaya çalışacağız" dedi.

"Takıma Katkı vermem Problem"

Erdoğan'dan Kritik Atama: Metin Kıratlı Anayasa Mahkemesi Üyesi Oldu! Erdoğan'dan Kritik Atama: Metin Kıratlı Anayasa Mahkemesi Üyesi Oldu!

Survivor All-Star yarışmacısı Yunus Emre, "Benim potaya girmek problem değil. Takıma katkı vermek problem. Ben Ogeday'ın kurduğu o potaya üçlük atarım" 

Editör: Şahsüver ÇITIR